Poznaj nasz zespół:

Paweł Wieczorkowski

dr Paweł Wieczorkowski

Założyciel PalpoMed - Fizjoterapeuta

Paweł jest założycielem Kliniki Osteopatii i Fizjoterapii PalpoMed. Jest fizjoterapeutą, doktorem nauk o zdrowiu, Absolwentem studiów Doktoranckich Collegium Medicum, Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Swoje umiejętności zawodowe doskonali w Polskiej Akademii Osteopatii w Warszawie pod okiem największych autorytetów europejskiej osteopatii. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Uczestniczył w wielu konferencjach naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest autorem licznych artykułów w najbardziej cenionym czasopiśmie dla fizjoterapeutów w Polsce – Fizjoterapia Polska.

Doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności nabywał u najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów podczas szkoleń w zakresie fizjoterapii i osteopatii. Ukończył staż fizjoterapeutyczny w Reprezentacji Polski Seniorów (Mistrzów Świata) za czasów Trenera Stephana Antigi.

Jest fizjoterapeutą Kadry Polski Mężczyzn w Polskim Związku Sportu Niesłyszących. Współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi.

Jego misją jest poznawanie nowych ludzi oraz niesienie im pomocy. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, w zespołach bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz bólach głowy. Uwielbia pracę z kobietami, które przygotowują się do ciąży, są w ciąży oraz są po porodzie. W ostatnim czasie Paweł zgłębia wiedzę na temat autonomicznego układu nerwowego, który daje niebywałe efekty w Klinice z pacjentami.

Zawsze jest zaangażowany w poprawianie jakości życia swoich pacjentów. Codziennie w pracy mierzy się z trudnymi przypadkami medycznymi. Jest ambitny i odpowiedzialny.

Jego pasją jest anatomia człowieka, piłka siatkowa, nurkowanie i survival. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem Hani oraz Tymka.

Joanna Ogrodnik

mgr Joanna Ogrodnik

Fizjoterapeuta

Joanna jest absolwentką studiów magisterskich Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jest także certyfikowaną terapeutką NDT- Bobath

Od kilku lat zajmuje się rozwojem i rehabilitacją noworodków, niemowląt oraz dzieci. Możliwość niesienia pomocy najmłodszym daje jej ogromną satysfakcję. Jednocześnie motywuje ją to do dalszego kształcenia i poszerzania wiedzy na szkoleniach. Praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją. Każdego dnia uczy się od swoich małych pacjentów pokory i radości nawet z tych najmniejszych rzeczy.

Asia prowadzi terapię neurorozwojową u dzieci i niemowląt: przedwcześnie urodzonych, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z zespołami wad genetycznych, z wadami postawy oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi (zaparcia, wzdęcia i kolki).

Asia każdą wolną chwilę spędza z mężem podczas długich podróży na rowerze. Interesuje się zdrowym odżywianiem, pielęgnacją skóry i ciała na naturalnych kosmetykach.

Anna Piestrzyńska

mgr Anna Piestrzyńska

Fizjoterapeuta

Ania jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Specjalizuje się głównie w fizjoterapii uroginekologicznej. W związku z tą pasją jest także członkinią Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Ania nastawiona na ciągły rozwój. Swoją wiedzę i doświadczenie stale poszerza poprzez szkolenia i czytanie literatury. Zależy jej na jak najefektywniejszej pomocy pacjentkom, dlatego stara się patrzeć na każdy problem znacznie szerzej, globalnie.

Pracuje z takimi dolegliwościami jak obniżenie narządów rodnych czy nietrzymanie moczu. Inne dolegliwości kobiece także są elementem jej pracy w gabinecie. Uwielbia pracę z kobietami w trakcie ciąży, przygotowującymi się do porodu oraz po porodzie.

Prywatnie jest miłośniczką jogi, motocykli i dobrej muzyki.

Bogusława Dembowska

lek. med. Bogusława Dembowska

Pediatra

Pani Doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, a od 1991 roku posiada specjalizację w dziedzinie pediatrii.

Doktor Bogusława Dembowska pracuje w NZOZ „Medyk” w Bełchatowie. Sprawuje funkcję Przewodniczącej składu Orzekającego o Niepełnosprawności dzieci do 16 roku życia w Bełchatowie. Każdego roku uczestniczy w Konferencjach Szkoleniowych „Jesień Pediatryczna” oraz w licznych warsztatach webinarnych dotyczących aktualnych i wiarygodnych informacji dla pediatrów.

Pani Doktor propaguje zdrowy styl życia oraz dba o profilaktykę zdrowotną swoich pacjentów.
W pracy z dziećmi nawiązuje z nimi dobrą i ciepłą relację. Stara się udzielać rodzicom dokładnych i rzetelnych informacji dotyczących procesu leczenia. Swój zawód wykonuje z pasją. Nie wyobraża sobie, by mogła zawodowo robić coś innego.

Prywatnie Pani Doktor lubi dobre kino i teatr, a wolny czas najchętniej spędza jeżdżąc na rowerze i uprawiając Nordic Walking.

Piotr Misiewicz

lek. med. Piotr Misiewicz

Ortopeda

Piotr jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się  w  Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Na co dzień pracuje w Szpitalu Powiatowym w Radomsku, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym pacjentów ze złamaniami kości, urazami ścięgien, wiązadeł i mięśni. Z równym zaangażowaniem pomaga pacjentom ze świeżymi i zadawnionymi urazami, chorobą zwyrodnieniową stawów oraz innymi dolegliwościami ortopedycznymi.

Od początku studiów, Piotr interesował się zastosowaniem nowoczesnych technologii w medycynie oraz wykorzystaniem możliwości jakie dają. Pasja ta pchnęła Go w kierunku wykonywania zabiegów artroskopii, czyli minimalnie inwazyjnego leczenia struktur wewnątrz stawów. Ponadto wykonuje USG ortopedyczne wszystkich stawów oraz tkanek miękkich kończyn w tym badania USG stawu biodrowego u niemowląt. Pomoc aparatu USG wykorzystuje również przy precyzyjnym podawaniu leków w chorobowo zmienione tkanki.

W codziennej pracy Doktor Misiewicz często wykorzystuje ścisłą współpracę z fizjoterapeutami, co pozwala skrócić proces leczenia oraz zmniejszyć dolegliwości bólowe.

W wolnych chwilach Piotr oddaje się łucznictwu lub szuka nowych miejsc na wyjazdy kitesurfingowe.

Mariusz Łaziński

lek. med. Mariusz Łaziński

Ortopeda

Pan Doktor jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2018r. jest Rezydentem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, realizując specjalizację na Oddziale Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie.

Lekarz Akademii GKS Bełchatów. Autor publikacji naukowych związanych z medycyną sportową i ortopedią opublikowanych w cenionych czasopismach zagranicznych oraz polskich. W 2023 r. otworzył przewód doktorski w afiliacji Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w celu uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

Nieustannie uczestniczy w kursach oraz konferencjach zarówno krajowych jak i zagranicznych dzięki czemu prowadzi pacjentów zgodnie z aktualnymi standardami postępowania.

Prowadzi diagnostykę ultrasonograficzną narządu ruchu zgodnie ze standardami Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii oraz Wielkopolskiej Szkoły Diagnostyki Obrazowej poświadczone certyfikatem. Wykonuje diagnostykę USG wszystkich stawów, dzięki czemu podczas wizyty precyzyjnie weryfikuje diagnozę.

W leczeniu ambulatoryjnym zajmuje się diagnostyką i leczeniem urazów układu narządu ruchu (złamania, skręcenia, zwichnięcia, stłuczenia), przeciążeniowe stany zapalne (diagnostyka mikrourazów z zakresu medycyny sportowej), chorobą zwyrodnieniową stawów (zastrzyki pod kontrolą USG- blokady, kwas hialuronowy), kontrola pooperacyjna (usuwanie szwów, zmiana opatrunku, opracowanie chirurgiczne ran).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

W wolnym czasie osobiście sprawdza urazowość sportów takich jak piłka nożna, snowboard czy squash. W czasie studiów wraz z reprezentacją AZS Collegium Medicum UJ obronił tytuł Mistrzów Polski Uczelni Medycznych w futsalu.

Adam Dziki

lek. med. Adam Dziki

Ortopeda

Pan Doktor specjalizuje się w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.
Ukończył Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Wojewódzkim Szpitalu im. M. Pirogowa w Łodzi i ICZMP w Łodzi.

Obecnie pracuje jako Młodszy Asystent w Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala w Bełchatowie. Podczas pracy w Oddziale oraz przyszpitalnej Poradni Ortopedycznej diagnozuje i leczy schorzenia narządu ruchu, w tym złamania, zwichnięcia, skręcenia, urazy więzadłowe, urazy ścięgien i mięśni, chorobą zwyrodnieniową stawów, przewlekłe zespoły bólowe, rwę kulszową oraz inne schorzenia ortopedyczne.

Ukończył liczne kursy i szkolenia z zakresu diagnostyki USG narządu ruchu oraz leczenia operacyjnego schorzeń ortopedycznych. Zastosowanie badania USG podczas wizyty umożliwia natychmiastową weryfikację diagnozy, a także wykonywanie iniekcji pod kontrolą USG, w tym precyzyjne podawanie leków do zmienionych chorobowo tkanek.

W procesie terapeutycznym dba o ścisłą współpracę z fizjoterapeutami, co pozwala na szybszy powrót do zdrowia i zmniejszenie dolegliwości bólowych.
dr Dziki zajmuje się także preluksacją, czyli wykonuje badanie USG bioderek dziecięcych metodą prof. Grafa. Jest to jedno z najważniejszych badań wykonywanych u dziecka w pierwszym okresie jego życia. Badanie to pozwala stwierdzić wszelkie nieprawidłowości w budowie dojrzewających stawów biodrowych. Szybkie zdiagnozowanie tego typu schorzeń może dać szansę na całkowite wyleczenie dziecka.

Olga Krupa

lek. med. Olga Krupa

Dermatolog

Dr Krupa jest absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w zakresie dermatologii i wenerologii. Jest również dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Doświadczenia nabywała w Klinice Dermatologii i Wenerologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM – Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi. Prowadziła zajęcia ze studentami wydziału lekarskiego i lekarsko-dentystycznego pracując jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

W 2022r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Dermatologia i wenerologia.Ukończyła także studia podyplomowe o kierunku Kosmetologia – Medycyna estetyczna dla lekarzy w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

Dr Krupa zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci dorosłych i dzieci.Wykonuje badanie dermatoskopowe znamion barwnikowych oraz usuwanie zmian skórnych.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej (m.in. terapii osoczem bogatopłytkowym, technik mezoterapii w redukcji blizn, terapii łączonych z użyciem peelingów chemicznych oraz preparatów do terapii mikroigłowej, wypełnień kwasem hialuronowym, zaawansowanych technik redermalizacji, zastosowania toksyny botulinowej w medycynie estetycznej, laserów w medycynie estetycznej. Nieustannie poszerza swoją wiedzę w zakresie dermatologii i wenerologii uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Najważniejsze w pracy jest dla dr Olgi Krupy zadowolenie z efektów leczenia swoich Pacjentów.

Aliaksei Ipatsyeu

lek. med. Aliaksei Ipatsyeu

Laryngolog

Pan Doktor ukończył w 2015 roku wydział lekarski Białoruskiego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku. Stale bierze udział w wielu kursach i konferencjach naukowych.

Obecnie jako laryngolog oraz chirurg głowy i szyi pracuje w szpitalu w Piotrkowie Trybunalskim na oddziale laryngologicznym, gdzie m.in wykonuje zabiegi z zakresu uszu, nosa, gardła i krtani.

Prywatnie interesuje się pływaniem oraz podróżami.

a.grabinska

lek.med. Aleksandra Grabińska

Laryngolog

Pani Doktor ukończyła Łodzką Akademię Medyczną w 1994 roku, a w 1998 roku zdała I stopień specjalizacji z otolaryngologii w Wojewódzkim Szpitalu w Sieradzu.
Doktor Grabińska pracowała w Poradni Laryngologicznej w Zduńskiej Woli. Od 2012 roku pracuje jako laryngolog w Gabinecie Laryngologicznym oraz jako lekarz POZ w Przychodni Eb-Med w Zduńskiej Woli. Wykonuje również badania laryngologiczne z Medycyny Pracy oraz przeprowadza badanie przy pomocy fiberoskopu.

Prywatnie Doktor Grabińska jest mamą 7 dzieci. Lubi czytać książki, pracować w ogrodzie. Ceni sobie życie rodzinne.

Pani Doktor będzie przeprowadzała w naszej Klinice konsultacje laryngologiczne oraz fiberoskopie zarówno dorosłych jak i dzieci.

pawel-walkowiak

lek. med. Paweł Walkowiak

Neurolog

Doktor Walkowiak jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. podczas pracy w Oddziale Neurologii w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim, Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim im. Adama Strusia w Poznaniu. Obecnie, na co dzień pracuję w Oddziale Neurologii z Pododdziałem Udarowym Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie.

Pasją dr Pawła od początku drogi zawodowej jest ultrasonografia. Swoją wiedzę w jej zakresie poszerza na licznych kursach, które zaowocowały Certyfikatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego w zakresie USG-D tętnic szyjnych i kręgowych.

Pan Doktor jest również wykładowcą i trenerem w zakresie ultrasonografii nerwów obwodowych i narządu ruchu.

Powyższe umiejętności pozwalają mu na kompleksową ocenę i leczenie rozlicznych schorzeń neurologicznych. Znaczną część działalności zawodowej poświęca na terapeutyczne zastosowanie toksyny botulinowej w chorobach neurologicznych, takich jak spastyczność i dystonie.

Angelika Telążka

mgr Angelika Telążka

Dietetyk kliniczny

Angelika jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i uczestniczką IV i V Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach.
Angelika jest otwarta i komunikatywna. Ceni kontakt z pacjentami, co przynosi wymierne efekty w dążeniu do wyznaczonego celu. Z oddaniem wspiera swoich pacjentów w zmianie stylu życia.

Edukując społeczeństwo zwraca uwagę na to, jaki wpływ na nasze życie ma właściwy sposób odżywiania. Podkreśla rolę żywienia w ograniczaniu ryzyka chorób cywilizacyjnych. Pragnie, aby odpowiednie odżywianie było nieodłącznym elementem troski o własne zdrowie.

W wolnych chwilach Angelika chętnie czyta dobre książki. Doskonale czuje się na zajęciach tańca towarzyskiego. Uwielbia truskawki.

magdalena-specjalisci

mgr Magdalena Braun

Logopeda

Jest absolwentką studiów pedagogicznych i logopedycznych na Uniwersytecie Wrocławskim. Połączenie tych dwóch kierunków pozwala jej nie tylko szerzej spojrzeć na potrzeby dzieci, ale także lepiej sprostać wszelkim wyzwaniom w pracy. Przez ostatnie kilka lat zdobywała doświadczenie pracując z dziećmi w różnym wieku.

Obecnie pracuje w przedszkolu z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi. Prowadzi zajęcia z logorytmiki.

Ukończyła szkolenie I stopnia metody werbo – tonalnej oraz odbywała praktyki terapeutyczne w różnych jednostkach, gdzie mogła obserwować i wspierać rozwój dzieci. Nieustannie doskonali swoje umiejętności szkoleniami.

To, czym kieruje się w pracy to indywidualne podejście do każdego pacjenta  i wrażliwość na jego potrzeby. Ceni sobie współpracę z rodzicami oraz innymi specjalistami, dzięki którym w sposób holistyczny można spojrzeć na pacjenta.

W kręgu zainteresowań Pani Magdaleny Braun jest wczesna interwencja logopedyczna oraz jąkanie.

Prywatnie szczęśliwa żona oraz mama Lilianki i Filipa.