Poznaj nasz zespół:

pawel-specjalisci

Paweł Wieczorkowski

Założyciel PalpoMed - Fizjoterapeuta

Paweł jest założycielem PalpoMedu. Jest fizjoterapeutą, doktorantem Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Uczestniczył w wielu konferencjach naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest autorem licznych artykułów w najbardziej cenionym czasopiśmie dla fizjoterapeutów w Polsce – Fizjoterapia Polska.

Doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności nabywał u najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów podczas szkoleń w zakresie fizjoterapii i osteopatii. Ukończył staż fizjoterapeutyczny w Reprezentacji Polski Seniorów (Mistrzów Świata) za czasów Trenera Stephana Antigi.

Jest fizjoterapeutą Kadry Polski Kobiet w Polskim Związku Sportu Niesłyszących. Współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, z UKS Koroną Bełchatów oraz Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi.

Jego misją jest poznawanie nowych ludzi oraz niesienie im pomocy. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, w zespołach bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz bólach głowy. Uwielbia pracę z kobietami, które przygotowują się do ciąży, są w ciąży oraz są po porodzie.

Zawsze jest zaangażowany w poprawianie jakości życia swoich pacjentów. Codziennie w pracy mierzy się z trudnymi przypadkami medycznymi. Jest ambitny i odpowiedzialny.

Jego pasją jest anatomia człowieka, piłka siatkowa, nurkowanie i survival. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem Hani oraz Tymka.

joanna-specjalisci

Joanna Ogrodnik

Fizjoterapeuta

Joanna jest absolwentką studiów magisterskich Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jest także certyfikowaną terapeutką NDT- Bobath

Od kilku lat zajmuje się rozwojem i rehabilitacją noworodków, niemowląt oraz dzieci. Możliwość niesienia pomocy najmłodszym daje jej ogromną satysfakcję. Jednocześnie motywuje ją to do dalszego kształcenia i poszerzania wiedzy na szkoleniach. Praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją. Każdego dnia uczy się od swoich małych pacjentów pokory i radości nawet z tych najmniejszych rzeczy.

Asia prowadzi terapię neurorozwojową u dzieci i niemowląt: przedwcześnie urodzonych, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z zespołami wad genetycznych, z wadami postawy oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi (zaparcia, wzdęcia i kolki).

Asia każdą wolną chwilę spędza z mężem podczas długich podróży na rowerze. Interesuje się zdrowym odżywianiem, pielęgnacją skóry i ciała na naturalnych kosmetykach.

specjalisci-ania

Anna Piestrzyńska

Fizjoterapeuta

Ania jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Specjalizuje się głównie w fizjoterapii uroginekologicznej. W związku z tą pasją jest także członkinią Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Ania nastawiona na ciągły rozwój. Swoją wiedzę i doświadczenie stale poszerza poprzez szkolenia i czytanie literatury. Zależy jej na jak najefektywniejszej pomocy pacjentkom, dlatego stara się patrzeć na każdy problem znacznie szerzej, globalnie.

Pracuje z takimi dolegliwościami jak obniżenie narządów rodnych czy nietrzymanie moczu. Inne dolegliwości kobiece także są elementem jej pracy w gabinecie. Uwielbia pracę z kobietami w trakcie ciąży, przygotowującymi się do porodu oraz po porodzie.

Prywatnie jest miłośniczką jogi, motocykli i dobrej muzyki.