Poznaj nasz zespół:

Paweł Wieczorkowski

dr Paweł Wieczorkowski

Założyciel PalpoMed - Fizjoterapeuta

Paweł jest założycielem Kliniki Osteopatii i Fizjoterapii PalpoMed. Jest fizjoterapeutą, doktorem nauk o zdrowiu, Absolwentem studiów Doktoranckich Collegium Medicum, Wydziału Lekarskiego i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Swoje umiejętności zawodowe doskonali w Polskiej Akademii Osteopatii w Warszawie pod okiem największych autorytetów europejskiej osteopatii. Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii. Uczestniczył w wielu konferencjach naukowych zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Jest autorem licznych artykułów w najbardziej cenionym czasopiśmie dla fizjoterapeutów w Polsce – Fizjoterapia Polska.

Doświadczenie, wiedzę oraz umiejętności nabywał u najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów podczas szkoleń w zakresie fizjoterapii i osteopatii. Ukończył staż fizjoterapeutyczny w Reprezentacji Polski Seniorów (Mistrzów Świata) za czasów Trenera Stephana Antigi.

Jest fizjoterapeutą Kadry Polski Mężczyzn w Polskim Związku Sportu Niesłyszących. Współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Siatkarskimi Ośrodkami Szkolnymi.

Jego misją jest poznawanie nowych ludzi oraz niesienie im pomocy. Specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, sportowej, w zespołach bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych oraz bólach głowy. Uwielbia pracę z kobietami, które przygotowują się do ciąży, są w ciąży oraz są po porodzie. W ostatnim czasie Paweł zgłębia wiedzę na temat autonomicznego układu nerwowego, który daje niebywałe efekty w Klinice z pacjentami.

Zawsze jest zaangażowany w poprawianie jakości życia swoich pacjentów. Codziennie w pracy mierzy się z trudnymi przypadkami medycznymi. Jest ambitny i odpowiedzialny.

Jego pasją jest anatomia człowieka, piłka siatkowa, nurkowanie i survival. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem Hani oraz Tymka.

Joanna Ogrodnik

mgr Joanna Ogrodnik

Fizjoterapeuta

Joanna jest absolwentką studiów magisterskich Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Jest także certyfikowaną terapeutką NDT- Bobath

Od kilku lat zajmuje się rozwojem i rehabilitacją noworodków, niemowląt oraz dzieci. Możliwość niesienia pomocy najmłodszym daje jej ogromną satysfakcję. Jednocześnie motywuje ją to do dalszego kształcenia i poszerzania wiedzy na szkoleniach. Praca z dziećmi jest jej prawdziwą pasją. Każdego dnia uczy się od swoich małych pacjentów pokory i radości nawet z tych najmniejszych rzeczy.

Asia prowadzi terapię neurorozwojową u dzieci i niemowląt: przedwcześnie urodzonych, z mózgowym porażeniem dziecięcym, z zaburzeniami napięcia mięśniowego, z zespołami wad genetycznych, z wadami postawy oraz z problemami żołądkowo-jelitowymi (zaparcia, wzdęcia i kolki).

Asia każdą wolną chwilę spędza z mężem podczas długich podróży na rowerze. Interesuje się zdrowym odżywianiem, pielęgnacją skóry i ciała na naturalnych kosmetykach.

Anna Piestrzyńska

mgr Anna Piestrzyńska

Fizjoterapeuta

Ania jest absolwentką Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Specjalizuje się głównie w fizjoterapii uroginekologicznej. W związku z tą pasją jest także członkinią Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.

Ania nastawiona na ciągły rozwój. Swoją wiedzę i doświadczenie stale poszerza poprzez szkolenia i czytanie literatury. Zależy jej na jak najefektywniejszej pomocy pacjentkom, dlatego stara się patrzeć na każdy problem znacznie szerzej, globalnie.

Pracuje z takimi dolegliwościami jak obniżenie narządów rodnych czy nietrzymanie moczu. Inne dolegliwości kobiece także są elementem jej pracy w gabinecie. Uwielbia pracę z kobietami w trakcie ciąży, przygotowującymi się do porodu oraz po porodzie.

Prywatnie jest miłośniczką jogi, motocykli i dobrej muzyki.

Angelika Telążka

mgr Angelika Telążka

Dietetyk kliniczny

Angelika jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i uczestniczką IV i V Konferencji Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach.
Angelika jest otwarta i komunikatywna. Ceni kontakt z pacjentami, co przynosi wymierne efekty w dążeniu do wyznaczonego celu. Z oddaniem wspiera swoich pacjentów w zmianie stylu życia.

Edukując społeczeństwo zwraca uwagę na to, jaki wpływ na nasze życie ma właściwy sposób odżywiania. Podkreśla rolę żywienia w ograniczaniu ryzyka chorób cywilizacyjnych. Pragnie, aby odpowiednie odżywianie było nieodłącznym elementem troski o własne zdrowie.

W wolnych chwilach Angelika chętnie czyta dobre książki. Doskonale czuje się na zajęciach tańca towarzyskiego. Uwielbia truskawki.

Bogusława Dembowska

lek. med. Bogusława Dembowska

Pediatra

Pani Doktor jest absolwentką Akademii Medycznej w Łodzi, a od 1991 roku posiada specjalizację w dziedzinie pediatrii.

Doktor Bogusława Dembowska pracuje w NZOZ „Medyk” w Bełchatowie. Sprawuje funkcję Przewodniczącej składu Orzekającego o Niepełnosprawności dzieci do 16 roku życia w Bełchatowie. Każdego roku uczestniczy w Konferencjach Szkoleniowych „Jesień Pediatryczna” oraz w licznych warsztatach webinarnych dotyczących aktualnych i wiarygodnych informacji dla pediatrów.

Pani Doktor propaguje zdrowy styl życia oraz dba o profilaktykę zdrowotną swoich pacjentów.
W pracy z dziećmi nawiązuje z nimi dobrą i ciepłą relację. Stara się udzielać rodzicom dokładnych i rzetelnych informacji dotyczących procesu leczenia. Swój zawód wykonuje z pasją. Nie wyobraża sobie, by mogła zawodowo robić coś innego.

Prywatnie Pani Doktor lubi dobre kino i teatr, a wolny czas najchętniej spędza jeżdżąc na rowerze i uprawiając Nordic Walking.

Piotr Misiewicz

lek. med. Piotr Misiewicz

Ortopeda

Piotr jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się  w  Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Na co dzień pracuje w Szpitalu Powiatowym w Radomsku, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem operacyjnym pacjentów ze złamaniami kości, urazami ścięgien, wiązadeł i mięśni. Z równym zaangażowaniem pomaga pacjentom ze świeżymi i zadawnionymi urazami, chorobą zwyrodnieniową stawów oraz innymi dolegliwościami ortopedycznymi.

Od początku studiów, Piotr interesował się zastosowaniem nowoczesnych technologii w medycynie oraz wykorzystaniem możliwości jakie dają. Pasja ta pchnęła Go w kierunku wykonywania zabiegów artroskopii, czyli minimalnie inwazyjnego leczenia struktur wewnątrz stawów. Ponadto wykonuje USG ortopedyczne wszystkich stawów oraz tkanek miękkich kończyn w tym badania USG stawu biodrowego u niemowląt. Pomoc aparatu USG wykorzystuje również przy precyzyjnym podawaniu leków w chorobowo zmienione tkanki.

W codziennej pracy Doktor Misiewicz często wykorzystuje ścisłą współpracę z fizjoterapeutami, co pozwala skrócić proces leczenia oraz zmniejszyć dolegliwości bólowe.

W wolnych chwilach Piotr oddaje się łucznictwu lub szuka nowych miejsc na wyjazdy kitesurfingowe.